LİSE ROBOTİK KODLAMA EĞİTİMİ

“Zeka Değişime ayak uydurabilme yeteneğidir.”

Stephen Hawking

“Geleceğim Şekillendiriyorum” diyen Gençler Robotik ve Kodlama Öğrenmek için Doğru yerdesiniz.

Öğrencilerin Bilgisayar ve teknolojinin insan yaşamı üzerindeki etkilerini artık tümüyle kabullendiği Lise döneminde Geleceğini şekillendirme ve kariyer planlamalarında bilişim teknolojilerini etkin ve verimli kullanabilme becerisi merkezdedir.

Dizayn Net Akademi olarak amacımız 21 yy da Teknolojiyi kullanmak kadar Teknolojiye yön veren, çalışma hayatının donanımlı gençlerini yetiştirmektir. Robotik kodlama eğitimlerimizle Öğrencilerimize geleceğin iş yaşamının vazgeçilmezi tasarım odaklı düşünme, problem çözme, iş birliği içinde yenilikçi düşünebilme becerilerini kazandırıyoruz. Geleceğin teknolojileri ile iç içe olan gençlerin bu teknolojileri kavramasını ve üreten bireylere dönüşmesine katkı sağlıyoruz.

Eğitim içeriklerimiz teorik ve uygulamalı olarak 2 bölüm halindedir.  Mikroişlemci yapılar, Temel elektronik bilgileri, Auduıno yapısı ve programlama, Arduıno uygulamaları, python ile görev yazılımları kodlama çalışmaları yapılmaktadır. Tasarım ve kodlamalarını öğrencilerimizin yaptığı robotik uygulamalar ile yaşayarak öğrenme deneyimi zevkli hale gelmektedir.

Eğitimlerimizi tamamlayan öğrencilerimize Robotik- Kodlama Eğitimi Katılım Sertifikası Verilmektedir.


Dizayn Net Akademi’nin  uzman eğitimci kadrosu ve zengin eğitim içerikleri ile tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz…